Masz pytanie? Napisz do nas biuro@shopklima.pl albo zadzwoń 724 72 05 64

Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Podane ceny są cenami brutto

Zobacz koszyk Realizuj zamówienie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy samodzielnych montażystów klimatyzacji typu SPLIT.

Opis stanowiska:

  • Montaż i serwis instalacji klimatyzacyjnych w mieszkaniach i firmach.
  • Konserwacja, serwisowanie, kontrolowanie funkcjonowania instalacji klimatyzacyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w wyżej wymienionych pracach
  • znajomość systemów klimatyzacji (mile widziana także znajomość wentylacji, ale nie jest to konieczne)
  • prawo jazdy
  • zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia zawodowe.
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę, umowy zlecenie lub na kontrakt.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do włożonego wysiłku.

Miejsce pracy:

  • Tychy, Katowice i okolice (99% na terenie woj. śląskiego)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego doświadczenia na adres biuro (małpa) shopklima.pl

Zrobimy najlepszą cenę!

Znalazłeś u nas to, czego szukasz? Ale konkurencja ma to taniej?
Przebijemy ich ofertę! Napisz do nas na biuro@shopklima.pl i podeślij informacje kto i w jakiej cenie ma produkt, którego potrzebujesz - zrobimy wszystko być kupił go u nas w niższej cenie! (mamy ponad 90% skuteczność)

Producenci

Montaż klimatyzacji

Poszukujesz firmy, która zamonuje Ci klimatyzację? Mieszkasz w jednym z miast: Tychy, Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Sosnowiec, Będzin, Pszczyna, Bieruń?
Proponujemy Ci nasze usługi! Fachowy montaż klimatyzacji, czysto, profesjonalnie. Zapytaj o szczegóły - przebijemy każdą ofertę!

projekt i wykonanie strony internetowej - group4 - reklama tychy | klimatyzacja tychy | klimatyzacja tychy